fbpx

Po udhëtonte me motor bashkë me mikun e tij, vdes tragjikisht shqiptari në Greqi

WhatsApp-Image-2019-10-23-at-3.49.42-PM-1-288x350.jpeg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kretë, ku një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike.

Viktima është Kastriot Karaj, 31 vjeç nga Burreli.

Ai po udhëtonte me motor bashkë me një shqiptar tjetër 34 vjeçar, ku për një moment ka humbur kontrollin e motorit.

Raportohet se ata janë përplasur në trotuarin anash autostradës  dhe për pasojë Karaj ka vdekur në vend.

Ndërkohë, miku i tij mësohet të jetë në gjendje të rëndë për jetën në spital.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303