fbpx

Polici i burgut preket me Covid-19 në Lezhë, dyshohet se u infektua nga…

645B8697-23D3-42C0-A7F7-BB4102EFD5C1.jpeg

Sërish është rikthyer koronavirusi në Lezhë, ku një grua së bashku me fëmijën e saj 7 vjeç janë infektuar.

Sot në Lezhë ka dalë një person tjetër pozitiv, bëhet fjalë për një polic që shërben në burgun e Shënkollit.

Sipas epidemiologëve dyshohet se polici në fjalë është infektuar nga i biri i cili është kthyer para disa kohësh nga Italia, që ka çuar në testimin e tij dy herë dhe në të dytin është diagnostikuar përfundimisht pozitiv.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303