fbpx

Policia arreston 25-vjeçaren, i bënte presion dhe kanoste 54-vjeçarin për…

policia-1.jpg

Një vajzë 25-vjeçare është arrestuar në kryeqytet.

Në njoftimin zyrtar të policisë thuhet se 25-vjeçarja i bënte në mënyrë sistematike presion shtetasit 54-vjeçar  H.V., për t’i marrë një shumë eeurosh.

Mbi 25-vjeçaren rëndpn akuza e “Shtrëngimit me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë”.

NJOFTIMI

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 u bë arrestimi në flagrancë, për veprën penale “Shtrëngimi me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë”, i shtetases E. R., 25 vjeçe, sepse në mënyrë sistematike ka kanosur shtetasin H. V., 54 vjeç, për t’i marrë një shumë eurosh.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303