fbpx

Policia arreston 27-vjeçarin, rrahu mamanë dhe motrën, detajet…

rreh.jpg

Një 27-vjeçar është arrestuar sot nga Policia pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës dhe motrës së tij.

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë u arrestua në flagrancë shtetasit: H. M., 27 vjeç, banues në Bulqizë, pasi në banesë ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës dhe motrës së tij.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303