fbpx

Policia greke ndjek me kujdes lëvizjet e shqiptarit, momenti kur futet në dyqan me kanabis

ALVANOS-XONDREMBOROS-SULHPSH-ΑRTHROU.jpg

Një 25-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke. Bëhet me dije se ai shiste drogë.

Policia greke e sektorit special antikriminal, antiterrorit OPKE, kishte të dhëna se shqiptari ishte trafikant i sasive të mëdha të drogës, madje përdorte qendra tregtare të njohura për të kryer shitjet, ku qarkullonte me qeska të zeza mbeturinash.

Të mërkurën 3 qershor forcat speciale policore ndoqën me kujdes lëvizjet e 25-vjeçarit shqiptar me qeskën e zezë plot canabis dhe sapo hyri në dyqan, e kapën në flagrancë, pa i dhënë mundësinë të reagojë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303