fbpx

Policia ndalon Dua Lipa-n, ja çfarë ka ndodhur

Këngëtarja Dua Lipa mesa duket ka thyer rregullat. Ajo ka qenë e pranishme në sheshin lindor të Londrës për të xhiruar klipin e saj të ri muzikor me ekipin, mirëpo diçka ka ndodhur.

Ata po e shijon këtë moment, por kur është nxehur atmosfera, banorët janë shqetësuar.

“Dua dhe shoqëruesit e saj po i shijonin në maksimum xhirimet, por për ata që jetonin përreth tyre, xhirimet ishin një makth”, tha një banor i zonës ndërsa shtoi se “dukej sikur njerëzit në xhirime po thyenin rregullat dhe distancimi shoqëror ishte plotësisht i përjashtuar”.