fbpx

Policia shkon t’i ndajë pas sherrit të dhunshëm, dy shqiptarët sulmojnë policët në Itali

Screenshot_17-12.jpg

Dy shqiptarë janë arrestuar në Ponzano të Italisë, pasi akuzohen se kanë kundërshtuar me forcë efektivët e policisë.B.O 32-vjeç dhe D.A 33-vjeç, janë pikasur duke bërë një sherr të dhunshëm me njëri tjetrin. Në një moment ka ndërhyrë policia për t’i ndarë.Por në sherr e sipër dy shqiptarët kanë sulmuar policinë. Fillimisht ka qenë e pamundur shoqërimi i dy shqiptarëve në polici. Pas disa minutash dy të rinjtë janë vënë në pranga, ndërsa tashmë do të përballen me akuzat e dhunimit të efektivëve të policisë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303