fbpx

Poston foton nga ‘zyra’, kryqëzohet Ermal Mamaqi nga komentuesit

Moderatori dhe aktori, Ermal Mamaqi ëshët sulmuar së fundmi nga ndjekësit në rrjete sociale për një foto që ai ka postuar ku shkruante: Foto nga zyra.

Siç shihet edhe në foton e mëposhtme, Ermali ia bën zili të githëve me pamjen e tij, ndërkohë që nuk kanë munguar as komentet e tipit, ”njerëzit nuk kanë bukë të hanë, ti poston foto të tilla”.

Ndërkohë pritet ndonjë koment epik i aktorit.