fbpx

Poza erotike, motra e Encës nxjerr vithet sheshit dhe ‘çmend’ ndjekësit (Foto)

640-0-5cdc7c32cbe21.jpg

Uindi Haxhia, e cila është motra e këngëtares shqiptare, Enca dhe komentohet shumë për postimet e saj tejet provokuese në rrjetet sociale. Mjaft e përfolur për kg e saj të tepërta 19-vjeçarja nuk nguron të ekspozojë trupin dhe të tregojë pa drojë gjoksin apo vithet me përmasa ‘bombastike’.

View this post on Instagram

You got your Mind on my Body 🍑 And my Body on your Mind 🤫🐥

A post shared by 🧨 Uindi 🧨 (@itsuindi) on

Në postimin e fundit në Instagram Uindi nuk është përmbajtur aspak. Ajo ka postuar një foto shtrirë ku ka nxjerrë sheshit vithet pasi rrobat e banjës nuk i lënë shumë vend imagjinatës.

View this post on Instagram

Stay up off my Instagram… Pure Temptation ! 😉💖💋

A post shared by 🧨 Uindi 🧨 (@itsuindi) on

 /real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303