Poza “hot” në suita, zbulohet kush e shoqëron Ilda Bejlerin me pushime

Të gjithë kemi  menduar se Ilda Bejleri në pushimet që po shijon në Greqi mund  të jetë e shoqëruar nga ndonjë djalë që i ka vjedhur zemrën.

Pozat hot, që i ekspozojnë linjat seksi na paskan krijuar idenë e gabuar në fakt sepse të gjithë u habitën kur zbuluan shoqëruesit e gazetares sportive në Lefkada.

Vetë Ilda ka treguar se ajo gjendet në Greqi me pushime nën shoqërinë e dy prindërve të saj.

Në një foto të publikuar në Instastory, 32-vjeçarja ka shfaqur nënën dhe babain teksa shijojnë qëndrimin në pishinën me një pamje të mrekullueshme përpara.