fbpx

“Prapë më e mirë se ti jam”. Përplasen dy analistët e njohur pas një postimi në Facebook: Ti je gërrnaçe…

analist.png

Analistja Luljeta Aliu dhe analisti Valon Syla kanë pasur një përplasje me njëri tjetrin virtualisht pas zgjedhjeve në Kosovë.

E gjithë “përplasja” mes tyre ka filluar pas një postimi të Aliut.

“Gratë, gërrnaçat edhe rinia i kanë fajet për këto rezultate të zgjedhjeve. Sa keq që nuk mundem me thanë mo se jam e re ????. Pata me ndi veten trefish fajtore si gru, plus gru gërrnaçe edhe gru e re gërrnaçe. Edhe trefish krenare”, shkruante ajo ne Facebook.

Në këtë postim të saj ka komentuar Syla, i cili ka thënë se Aliu është “gërrnaçe e natyralizuar në kosovare”.

Këtij komenti të Sylës i është përgjigjur Aliu, e cila ka thënë se është më e mirë se ai.

“Valon Syla prape ma e mire se ti jam 100 hise”, ka qenë komenti i Aliut.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303