fbpx

Preket nga Covid-19 punonjësja e bankës, kishte qenë në punë dy ditë më parë, panik te kolegët

koronavirus_0.jpg

Një punonjëse në një bankë të nivelit të dytë në Kuçovë është prekur nga koronavirusi. Raportohet se ajo ka qenë në punë dy ditë më parë dhe aty kishte shfaqur simptomat e para.

Lajmi është bërë i ditur nga drejtuesit e Drejtorisë Rajonale të Shëndetit Publik në Berat. Mësohet se ambientet po dezinfektohen si dhe paniku dhe frika janë rritur te kolegët e punonjëses së infektuar.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303