fbpx

Presidenca publikon fotot/ Me dorën mbi Kushtetutë, pamjet nga ceremonia e betimit të Ramës dhe Ministrave

3.jpg

Presidencaka publikuar pak më parë fotot nga ceremonia e betimit të kryeministrit Edi Rama dhe kabinetit të tij qeveritar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303