20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Presidenti i Ugandes kuriozohet për profesionin e Kimit

spot_img

Kim Kardashians dhe Kanye West gjënden në Afrike me vajzën e tyre North, ato kanë takuar presidentin e Ugandes, Yoweri Museveni

Mesa duket presidenti nuk ka asnjë ide se çfarë profesioni ka Kim Kardashians gjithashtu ai nuk e di se me çfarë të ardhurash jeton ajo dhe mendoj se shumë amerikanë nuk e dinë ketë

Ato takuan presidentin e Ugandes ku në një moment  ai e pyet Kimin:

– pse po largoheni kaq shpejt? Çfare profesioni keni?

Ajo u përgjigj se duhej të largohej për shkak te impenjimeve për show-in që ajo ka me familjaret e vet dhe se ato po e prisnin për xhirimet e radhës

Pyetja ime është …nëse presidenti  nuk kishte asnjë ide për të ardhurat e saj dhe jetesën për çfarë u be ky takim?

Mesa duket ai ka menduar këta njerëz janë shumë simpatike.

A e di presidenti që Kanye është një reper shume i  njohur dhe e di ai që Kimi eshte prap më e famshme?

Pjesa më e bukur ishte që presidenti kishte hedhur një shkrim ne Twitter i ka quajtur “entertainment stars.”- yjet e argëtimit

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat