fbpx

Presidenti Ilir Meta kthen në Kuvend ligjin për sektorin minerar, ja arsyet

meta-e1505069863936.jpg

Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend  ligjin për sektorin minerar, nën argumentin se favorizon subjekte të caktuara dhe është bërë pa konsultim publik.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303