fbpx

Presidenti Meta aspak frikë nga COVID, ja merr këngës dhe valles në Zall Dardhë (Video)

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar në Facebook një video teksa është duke marrë valle në një mbrëmje festive në Dibër.

“Një mbrëmje e paharrueshme në Zall Dardhë. Këto vise të mrekullueshme duhet të gjallërohen përgjithmonë! 🇦🇱”, shkruan Presidenti Meta.

Një mbrëmje e paharrueshme në Zall Dardhë. Këto vise të mrekullueshme duhet të gjallërohen përgjithmonë! 🇦🇱

Një mbrëmje e paharrueshme në Zall Dardhë. Këto vise të mrekullueshme duhet të gjallërohen përgjithmonë! 🇦🇱

Geplaatst door Ilir Meta op Zondag 20 september 2020