fbpx

Presidenti Meta plas ‘bombën’, ka disa fjalë shumë të ashpra për Tahirin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dhënë një deklaratë shumë të fortë kur u pyet në lidhje me deklaratat e Saimir Tahirit dhe një koment për të

‘Por ç’koment mund të kem unë për një delikuent që mbyti me drogë jo vetëm Shqipërinë, por gjithë Europën’, tha Presidenti.

Ai është shprehur se nuk do ta kishte bërë kurrë ministër të Brendshëm një person të tillë dhe se ka përgjegjësi që e lejoi këtë fakt.

 

Lër një koment