fbpx

Prezantuesja largohet nga emisioni, zbulohet arsyeja…

vilma.jpg

Një vit pasi u martua, u bë i ditur lajmi se moderatorja e njohur Vilma Masha është në pritje të ëmbël. Prej vitesh ajo ka moderuar emisionin sportiv “Gol pas goli” duke mos u shkëputur asnjë moment nga ekrani. Mirëpo me shtatzëninë gjërat kanë ndryshuar.

Vilma do të heqë dorë për pak kohë nga emisioni për t’u kujdesur për veten dhe për foshnjën që do të vijë në jetë. Burime pranë ‘Supersport’ kanë zbuluar se vendin e moderatores do e zërë për pak kohë një gazetare që e njeh mirë sportin.

Më pas emisioni “Gol pas Goli” do të ndërpritet për një muaj e gjysmë për shkak të pauzës dimërore të klubeve dhe kur të rifillojë Vilma do të rikthehet sërish.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303