Princ Harry: Babai im shoqëroi Meghanin në altar

Screenshot_14-6.jpg

Princ Harry tha se babai i tij nuk ngurroi të shoqëronte Dukeshën e Sussex, Meghan në altar në maj.

Babi i Meghan vendosi që të mos ishte i pranishëm në ditën më të veçantë të vajzës së tij, pasi bashkëpunoi me disa paparacë për publikimin e fotove nga përgatitjet e dasmës mbretëtore.

Kur u bë e qartë e Meghan nuk do shoqërohej nga Thomas, atëherë Harry shkoi tek Charles.

“E pyeta dhe ai tha menjëherë që po, që çdo bënte çdo gjë që nevojitet për Meghan dhe se do të na mbështeste,”-tha Harry.

“Për të ishte një mundësi fantastike për të na mbështetur. Ai është babai ynë dhe do ta bënte këtë për ne. Unë i jam shumë mirënjohës që pranoi.”

 

scroll to top