fbpx

Pritet ekstradimi drejt Serbisë/ Ja çfarë ka bërë një 39-vjeçar

auto_850x600_Arrestim_Pranga-780x468-1-600x36016252337031625388790-1-1.jpg

Një 39-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit.

Në pranga ka rënë Miroslav Krstic, 39 vjeç, banues në Sredar, Beograd, Serbi.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Lartë në Subotica, Serbi, e ka dënuar me 3 vjet e 3 muaj burgim, për veprën penale “Prodhimi dhe shpërndarja e paligjshme për narkotikët”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303