31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Probleme në Lezhë, era e fortë përmbys kamionin

spot_img

Nata e kaluar është shoqëruar me erëra mjaft të forta në Lezhë e për pasojë, rrjeti elektrik ka pasur probleme në të gjithë rrethin.

Probleme ka pasur edhe në urën e Milotit, një vend ku shpejtësia e erës është përherë e lartë.

Një kamion është përmbysur nga erërat e forta në urën e Milotit, por fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet procedurale e hetimore.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat