fbpx

Probleme shëndetësore? Nisi të agjeronte, por ja çfarë i ndodhi Arbenitës (Foto)

arbw.jpeg

Në muajin e shenjtë të Ramazanit, modelja e njohur, Arbenita Ismajli, ka vendosur të agjërojë. Por mesa duket, Arbenita  nuk po e përballon lehtë periudhën e agjerimin, pasi është mësuar të konsumojë tre, katër vakte.

“Shikoni si po më dridhen duart, pasi jam mësuar të ushqehem tre-katër herë në ditë”, ka shkruar modelja.

Kujtojmë që prej disa muajsh, ajo dhe reperi Fero, janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Nina.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303