31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Protesta e opozitës, lëndohet një qytetar

spot_img

Pas dy policëve, edhe një protestues ka mbetur i lënduar gjatë protestës së opozitës përpara Parlamentit.

Mësohet se ai është lënduar në momentin kur janë policia ka shtyrë turmën kur tentoi të çajë kordonin.

Siç duket dhe nga fotoja, ai ka pësuar disa fraktura në shpinë.

Theksohet se protestuesit e tjerë e kanë ndihmuar qytetarin, duke e larguar nga turma e madhe.

Momentalisht, protesta është zbutur, ku shumë qytetarë janë ulur në gjunjë përpara Parlamentit./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat