33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Protesta e opozitës, lihen në burg 3 protestues

spot_img

Është dhënë ditën e sotme masa për 6 të arrestuarit nga protesta e opozitës e zhvilluar më 21 mars.

Mësohet se në burg janë lënë 3 protestues, të cilët janë: Mariglen Doçi, Dorian Protoduari dhe Emiljano Mustafa.

Nga ana tjetër, për Bledar Dollia, Jorges Gjikola dhe Arbër Kola është dhënë masa ‘Arrest shtëpie’.

Jashtë Gjykatës së Tiranës ndodheshin ish deputetë të PD dhe LSI, të cilët theksuan se masa me burg për 3 protestuesit nuk është aspak e drejtë./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat