fbpx

Protesta e opozitës/Sandër Lleshaj reagon ashpër dhe tregon fotot

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër ndaj protestës së opozitës duke e cilësuar atë si një dhunë të verbër të institucioneve. Ndërsa ka publikuar edhe fotot e policëve të lënduar në protestë.

Screenshot_9 Screenshot_10
<
>

Edhe sot dhuna e verbër po godet institucione kushtetuese dhe Policinë e Shtetit shqiptar. Plagosja e policëve është një turp dhe shkelje e madhe e ligjit dhe autorët do të mbajnë përgjegjësi”, shkruan Lleshaj.