33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Plani i opozitës së bashkuar / Protesta vijon në rrethe

spot_img

Kryedemokrati Lulzim Basha do te mbledhë sot pasdite kryetaret e degëve për te organziuar protestën që do të vijojë në rrethe.

Mbledhja  e sotme do te përcaktojë tubimet që do të zhvillohen jo vetëm në Tiranë por në të gjithë vendin.

Siç deklaroi Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi në mbledhjen e Komitetit Kombëtar, kryetarët e PD në rrethe do të koordinohen me ata të të LSI-së dhe protesta do të shtrihet në të gjithë vendin.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat