fbpx

Protesta e studentëve përpara Parlamentit në ditën e 9-të të saj përmes fotove

86091e5b-ac46-48a3-9130-52739124c495-1.jpg

Kur studentët kanë hyrë sot në ditën e nëntë të protestës së tyre, ata janë pozicionuar që në orët e para të mëngjesit përpara sallës së Parlamentit të Shqipërisë, ku njëkohësisht po zhvillohet seanca e radhës plenare.

Studentët e ardhur nga të gjitha qytetet e vendit mbajnë në dorë, libra, Kushtetutën e Republikës së Shqipërisë por edhe pankarta të ndryshme me mesazhe dhe thirrje nga më pikantet.

Për më tepër ju ftojmë të shihni fotogalerinë e marrë nga protesta e studentëve te Parlamenti:

1a44af69-27db-4030-be63-545911d1c13f 2ac7e4c4-22d9-4928-92ac-fe2535da5dba 4b729070-5e6e-47b7-8780-c73402755de5 4e355113-5214-4de3-ab30-61534b573480 8b6dc141-f8c2-45ee-9635-4527269fe37d 89c8c0b9-d81c-42aa-b9e1-976b0f8a9840 5116ac27-8f7e-481a-a97d-dd6a6bf7ba7c 86091e5b-ac46-48a3-9130-52739124c495 (1) 84294307-346f-4734-861b-ee2c9b4a513c d228cf1e-0339-4ae4-89c8-70e1d4b71feb
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *