20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Protesta ndryshe para parlamentit: 200 palë këpucë të të rinjve të larguar

spot_img

Një protestë ndryshe ajo e sotmja para parlamentit.  Të rinjtë e LRI-së dhe FRPD-së vendosën përpara Parlamentit 200 palë këpucë me flamuj të vendeve të BE-së, ku kanë emigruar të rinjtë shqiptarë, duke ikur nga varfëria dhe pasiguria e krijuar në vend.

Të rinjtë mbajnë në duar parrulla “Ti Shqiperi s’me jep nder, me jep emrin mergimtar”.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat