fbpx

Protesta, ngujimi i studentëve në Fakultete gjatë natës

auto_Screenshot_11547365216.jpg

Studentët vazhdojnë ngujimin e tyre brenda ambienteve të Fakulteteve të Universitetit të Tiranës. Ata kanë qëndruar edhe gjatë natës, ku kanë kënduar këngë që përcjellin mesazhe për rininë.

Një video ka qarkulluar, ku 2 studentë të Inxhinierisë së Ndërtimit në Tiranë kanë luajtur në kitarë dhe kanë kënduar këngë të ndryshme.

Më poshtë, gjeni videon./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303