24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Protesta/ Qytetarët e Kurbinit dhe Bulqizës bllokojnë rrugën

spot_img

Qytetarët e Kurbinit dhe të Bulqizës i janë përgjigjur thirrjes së opozitës dhe kanë dalë sot në protestë kundër kësaj qeverie si shkaktare sipas tyre e varfërisë dhe largimit të njerëzve jashtë vendit.

Protestës në qendër të Bulqizës i janë bashkuar edhe minatorët të cilët kërkojnë plotësimin e disa kërkesave. Në Kurbin protestuesit kanë bllokuar rrugën tek rreth rrotullimi i Milotit./real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat