fbpx

Protesta te Unaza e Re, banorët prishin rrethimin e projektit

prishje.jpg

Banorët që preken nga projekti për ndërtimin e segmentit të Unazës së Re kanë dalë edhe sot në protestë. Ata kanë dëmtuar pjesën rrethuese të projektit që është vendosur nga kompania kontraktore.

Pasi bllokuan rrugën, ata nisën të merreshin me blloqet e betonit dhe rrethimin, duke prishur çfarë të mundnin.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *