24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Protesta zhvendoset tek Parlamenti

spot_img

Në mbyllje të fjalës së tij, kryedemokrati Lulzim Basha bëri thirrje për zhvendosjen e protestuesve tek Parlamenti.

Basha bëri thirrje për ndezjen e dritave të celularëve dhe të marshonin të gjithë së bashku.

“Ne do të vazhdojmë këtë marshim drejt Parlamentit që është sot institucioni i krimit”,-tha Basha./

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat