fbpx

Provokon nga dushi, modelja e pëson keq

Modelja e njohur Charly Jordan ka publikuar një video në rrjetin social ‘Instagram’, e cila duket mjaft joshëse e veshur me bikini të kuqe. Bukuroshja ka treguar për ndjekësit e saj një moment mjaft të sikletshëm në dush.

Ajo ka qenë duke u larë, kur për një moment koka e dushit shkëputet nga mbajtësja dhe bie mbi Charly-n. Nuk ka pasur ndonjë dëmtim serioz në kokën e supermodeles.

Charly Jordan është një ndër modelet më të suksesshme në Kaliforni. Në llogarinë e saj në Instagram ,a jo numëron më shumë se 1.5 milionë ndjekës./real-news.tv

Lër një koment