16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

PS fitoi në Korçë, Niko Peleshi del me mesazhin e madh dhe ka një ftesë: I shtrij dorën të gjithë kundërshtarëve politikë!

spot_img

Niko Peleshi ka dhënë një mesazh së fundmi nga Korça. Ai ka falënderuar mbështetësit e PS si dhe ka thënë  se fitorja ka emrin e qytetarëve.

Fitorja ka emrin e qytetarëve. Kemi nevojë për bashkëpunim. I shtrij dorën të gjithë kundërshtarëve tanë politikë, opozitës, Partisë Demokratike. Të gjithë kryetarët e Bashkive kanë qenë një ndihmë për ne.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat