28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

PS fiton me mbi 52.4% të votave në Njësinë nr.1, Erion Veliaj ‘i ngazëllyer’, jep mesazhin ndaj atyre që ‘se votuan’ PS

spot_img

Erion Veliaj ka dalë pak më parë në një deklaratë për media ku ka bërë me dije se Partia Socialiste ka fituar më shumë se 52.4% të votave në Njësinë nr.1 në Tiranë

“Njishi ka dalë njish se kemi fituar me mbi 52.4% të votave.

Falënderoj nga Ali Demi në Shkozë, nga 1 Maji në Lanabregas”, tha Veliaj.

Kryebashkiaku nënvizoi gjithashtu se tani dora duhet të shtrihet edhe tek qytetarët që nuk e kanë votuar PS-në.

“Kemi përmirësuar rezultatin, e gjithë njësia është kantier, është koha ti rikthehemi më fuqishëm punëve në Njësinë 1, fitorja është një mesash i fortë dhe i qartë.

Donim të kishim një tur zgjatje dore për ata që mendojnë ndryshe nga ne. Ne fituam që jemi shumica por na duhet të jemi të përulur, është një mandat për t’i bashkuar njerëzit e për të bërë punë të mira”, tha Veliaj.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat