16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

PS korr fitoren e radhës, më shumë se në 2017, Veliaj sapo e zbuloi dhe iu kthehet Berishës dhe Bashës

spot_img

Drejtuesi politik i PS, Erion Veliaj ka dalë pak më parë në një tjetër deklaratë për media ku ka zbuluar tjetër fitore të PS, këtë herë në Kavajë.

Sipas Veliaj, fitorja e PS është përgjigjja e tij për të gjitha akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe për të gjithë ata që mundohen t’i përçajnë.

“Jemi të pandalshëm. Më keni pyetur shpesh se pse nuk jap një përgjigje për të gjitha fëlliqësirat që Sali Berisha nxjerr nga goja, apo ata analistët, më keni pyetur pse nuk flas për këta njerëz… sa fituam Kavajën? Kjo është përgjigja ime për të gjithë ata që na hyjnë me gjuhën e urrejtjes, gënjeshtrat dhe ata që mundohen të na përçajnë e të na vënë kundër njëri tjetrit, që flasin para kohe. Ne sapo fituam Kavajën, e fituam më shumë se në vitin 2017, Kavajën dhe Rrogozhinën”, tha Veliaj.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat