28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

PS ‘korr’ një tjetër fitore, zbardhet rezultati final, kush e pason?

spot_img

Një tjetër fitore është shënuar nga PS. Bëhet me dije se nga përfundimi numërimit të votave në bashkinë e Poliçanit ka rezultuar fituese PS. Në vendin e dytë është Partia Demokratike dhe në vend të tretë Partia Lëvizja Socialiste për Integrim, me votat përkatëse si më poshtë:

Partia Socialiste – 3871 vota

Partia Demokratike – 1045 vota

Lëvizja Socialiste për Integrim – 864 vota

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat