fbpx

Festat e fundvitit, pse duhet të visheni me të bardha?

te-bardhat-.jpg

Nëse ende jeni në mëdyshje se çfarë të vishni për natën e ndërrimit të viteve, zgjidhja është fare e lehtë!

Vishuni me të bardha!

Fustani i bardhë mbizotëronte ke të gjitha yjet e famshme nëse i vutë re veshjet e tyre.

Ne po i’ua sjellim më poshtë:

Në familjen Kardashian ku të gjithë janë të njohur u veshën me të bardha.

Melanie Trump

 

Kylie Jenner

Kim Kardashian

Jennifer Lopez

Khloe Kardashian

Të gjithë yjet e famshme u veshën me të bardha në festat e Krishtlindjes dhe me sa duket ky është trendi i ri të cilin po e praktikojnë të gjithë./real-news.tv

 

 

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *