fbpx

Pse Elvana Gjata qau në Zvicër?

elvana-gjata2.jpg

Këngëtarja  e njohur, Elvana Gjata ka publikuar hitin e saj më te fundit të titulluar fustani në bashkëpunim me reperin, Capital T.

Të dy së bashku kanë performuar në “Alba Festival” që u mbajt në Zurich të Zvicrës para pak ditësh.

Këngëtarja dhuroi shumë emocione dhe fansat kërkuan që ajo të këndojë këngë të tjera.

Por përse qau Elvana?

Koreografi i njohur shqiptar, Albi Nako bën me dije se Elvana u përlot nga pritja e jashtëzakonshme e publikut.

“Ajo çfarë më bëri përshtypje në Zvicër ishte pritja e publikut për Elvanën, e kthyen tri herë. Pati një sukses të jashtëzakonshëm, prandaj qau Elvana atje”,  tha ai./real-news.tv

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303