fbpx

“Pse u ndatë si përfundim”? Olsa Muhameti pyet Mevlanin por ja përgjigja befasuese e tij: Na more ti me zor…

ledjana.png

Mevlani e Ledjana u deklaruar për njëri tjetrin dhe vazhdojnë takimet me njëri tjetrin në programin Për’Puthen. Mirëpo shpesh u diskutua nëpër media se ata janë ndarë.

Gjatë një darke me çiftin, autorja e emisionit, Olsa Muhameti pyet Mevlanin: “Pse u ndatë si përfundim?”

“Na more ti me zor këtu”, ia ktheu Mevlani duke shkaktuar shumë të qeshura në tavolinë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303