Publikohen emrat e fotot e të rrezikshmëve të Korçës

Policia e Shtetit publikon me foto dhe emra 22 personat më të rrezikshëm të Korçës.

Policia në një postim në faqen zyrtare u bën thirrje qytetarëve të ndihmojnë me dhënie informacioni të çfarëdoshëm për personat, ndërsa sigurojnë anonimatin e tyre.

‘Ja personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Korçës. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike’, shkruan policia.

Ja personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Korçës. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre…

Publiée par Policia e Shtetit sur Mardi 20 novembre 2018

Lër një koment