fbpx

Publikohet bashkëpunimi mes Kidës dhe Mozzik

Është publikuar kënga më e re e Mozzik dhe Kidës, të cilët prej disa javësh na kishin paralajmëruar për këngën e re.

Pritja ka marrë fund dhe “PP” ndodhet në You Tube.

Dyshja ka rezervuar surpriza të mëdha, pasi do publikojnë edhe një tjetër bashkëpunim që e lajmëruan ditën e djeshme.