fbpx

Publikohet foto e 20 viteve më parë e Xhemi Shehut, ja si duket moderatorja

640-0-62b3078772f80.png

Xhemi Shehu sot Xhemi është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto të 20 viteve më parë. Ajo që vëmë re është se moderatorja nuk ka ndryshuar aspak, përveç ngjyrës së saj të flokëve.

Sot ajo është mami i dy djemve, Martinit dhe Gabrielit dhe rikthimin e saj të fundit në ekran ajo e bëri nëpërmjet programit “Qesh mirë kush qesh i fundit”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303