24.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Publikohet video intime e Scherzinger me Hamilton

spot_img

Një video intime e këngëtares Nicole Scherzinger dhe ish  të dashurit Lewis Hamilton u zbulua në internet te shtunën në mbrëmje.

Në atë që duket të jetë një video në celular, Hamilton, 34 vjeç dhe Scherzinger, 40 vjeç, mund të shiheshin duke puthur dhe duke u përkëdhelur në një shtrat, njoftoi The Sun.

Videoja, e cila shënoi rreth dy minuta dhe 30 sekonda, u pa rreth 300.000 herë

Pamjet e Scherzinger dhe 34-vjeçarit Hamilton – të cilët u ndanë në vitin 2015 pas tetë vjet lidhjeje- vazhdonin për dy minuta e gjysmë dhe ishin filmuar duke përdorur një telefon celular.

“Nicole do të jetë zemërthyer tani që pamjet e tilla janë publikuar në internet”, tha një burim për The Sun. “Nuk ishte menduar kurrë se do të bëheshin publike”.

Video dyshohet të jetë filmuar nga vetë këngëtarja, telefoni i së cilës është hakuar më pas.

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat