fbpx

Publiku dhe aktorët shfaqen nudo në teatër

gettyimages-1086168270-1024x1024.jpg

Publiku dhe një grup aktorësh në Francë janë shfaqur të zhveshur në teatrin “Palais des Glaces”.


Shfaqja “Nu et Approuvé”, ose “Nudo dhe të pranuar” u vu në skenë dhe të gjithë të pranishmit u shfaqën nudo gjatë performancës.
Kjo kërkesë u bë pavarësisht temperaturave të ulta në Francë.

I gjithë komuniteti nudist e priti krahëhapur dhe shfaqja pati një sukses të jashtëzakonshëm.

Madje kreu i një grupi natyralistash është shprehur se:

“Kjo është po aq një mënyrë për të folur rreth nevojave dhe mënyrës sonë të jetesës”, shtoi ai, duke theksuar se: “Kemi nevojë të thyejmë normat sociale për të qenë vetvetja në një vend si ky, dhe për të kaluar mirë”.

Diçka e pazakontë kjo por ja që ndodhi dhe pati sukses./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303