fbpx

“Puna që nuk pushon…”. Rama publikon pamjet dhe jep mesazhin që në mëngjes

edi-rama-2-750x375-1.jpg

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga kantieri i ndërtimit në gjimnazin “Sami Frashëri” në Tiranë. Ai shkruan ndër të tjera se puna nuk pushon.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES

dhe me punën që nuk pushon për gjimnazin “Sami Frashëri”, ju uroj të gjithëve një pushim të bukur sot

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303