fbpx

“Pushtuan” fushën, disa tifozë të Tiranës në komisariat

policia-tirane-naten.jpg

Disa tifozë të Tiranës, të cilët hynë në fushë pas përfundimit të ndeshjes Tirana-Kukësi, janë shoqëruar nga shërbimet e policisë në Komisariat.

Tifozët hynë në fushën e stadiumit “Selman Stërmasi” dhe u konfrontuan me disa futbollistë, të cilëve u kërkuan që të hiqnin fanellat.

Gjithashtu, gjatë hyrjes së tifozëve në fushë ka mbetur i dëmtuar lehtë një shtetas, të cilit i është dhënë ndihma mjekësore.

Policia thotë se po punohet për identifikimin dhe shoqërimin e personave të tjerë të përfshirë në këtë incident.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *