fbpx

Pushuesi zihet me sende të forta me punonjësin e resortit, e pëson vetë keq

dhermi-beach-albania-700x467.jpg

Një zënkë ka ndodhur ditën e sotme në Dhërmi, konkretisht në një resort.

Një pushues korcar është zënë me sende të forta me një punonjës të resortit dhe për pasojë ka mbetur i lënduar pikërisht korcari.

Ndërsa, punonjësi i resortit është shoqëruar nga ana e policisë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303