Puthje dhe përqafime, Eliona Pitarka prezanton të dashurin

Ajo është një prej aktoreve të humorit më seksi në ekranet shqiptare. Eliona Pitarka prej disa vitesh është pjesë e e kastit të aktorëve të “2XL”që tani emisionin e titullojnë “Duplex”.
Deri më tani Eliona e ka mbajtur shumë private jetën e saj dhe vetëm tani ka publikuar disa momente më të dashurin.
Nëpërmjet disa postimeve në Instastory, Eliona shfaqet teksa feston ditëlindjen e të dashurit të saj dhe e puth në buzë. Por nuk ka bërë publik emrin.

Lër një koment