fbpx

Pyetja që e nervozon aktoren: “Kur do bësh fëmijë”

kjixVTU.jpg

Aktorja e talentuar Margot Robbie, është shprehur mjaft e hapur në intervistën e saj për “Radio Times”, lidhur me presionin për të pasur fëmijë.

“Kjo është diçka që më zemëron. Si guxojnë njerëzit të më diktojnë mua se çfarë duhet të bëj kur vjen puna tek mëmësia dhe trupi im. Fatkeqësisht është një temë që e diskutojmë ende. Je e martuar tani. Duhet të kesh një fëmijë”, u shpreh Robbie.

Ajo u martua me producentin Tom Ackerley në dhjetor të 2016 në një ceremoni private në Australi./real-news.tv

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303